Martin Kmec

zastupitel města Havířov

Narozen v Havířově v září 1976. Syn havíře, původem z východního Slovenska a matky dělnice z polského Těšína. Od mládí byl veden ke sportu (hokej, atletika, volejbal). Po studiu středního odborného učiliště v Karviné, které ukončil maturitou, pracoval na dole ČSM jako údržbář hyberbarických filtrů na úpravně uhlí. Poté prodával v Santi sportu a následně si našel uplatnění jako jevištní technik v ostravském Divadle Petra Bezruče. Po krátkém angažmá v Hudebním divadle Karlín, kde pracoval na provazišti a tříletém působení v Praze, se vrátil v roce 2004 zpět do Havířova. Po několikaletých zkušenostech jako zaměstnanec v různých tiskárnách v okolí si založil svoji vlastní živnost a v současné době už 12 let podniká v oboru textilní sítotisk a výroba textilu. Od roku 2018 je také opozičním zastupitelem v Havířově. Je členem komise sportovní.

Mezi jeho koníčky patří mimo jiné DJing, kterému se věnuje již 27 let. Odehrál i organizoval spousty hudebních akcí. V Čechách je uznávaný jako jeden z průkopníků stylu goatrance. Můžete ho znát pod djským jménem Martyzan.
V neposlední řadě se věnuje také psímu sportu dogfrisbee, je organizátorem historicky prvních mezinárodních závodů na území Slezska s názvem Havířovská vychytávka.

Svou aktivní účastí v komunální politice bych chtěl především motivovat další občany, aby minimálně přišli k volbám nebo v ideálním případě se také aktivně zapojili do veřejného života. Jako oblast zájmů, ve kterých by se chtěl realizovat, se tak nějak logicky nabízí kultura a sport. Díky bohatým zkušenostem a kontaktům by mohl přispět a obohatit tak oficiální havířovské kulturně-sportovní dění.

7249d7-494f816c86d508d5ac0570fb727d43308ee82b21b528068ecee880dac6b7e236

Pirátská strana


Lidé

Martin Rédr
Martin Rédr Zastupitel města Havířova, předseda zastupitelského klubu Piráti Havířov
Pavel Tuleja
Pavel Tuleja člen Finančního výboru rady města Havířova
Poznejte celý náš tým