Martin Rédr

Sociální pracovník v Kontaktním a poradenském centru pro osoby ohrožené závislostmi

Narodil jsem se v září 1976 v Havířově a žiju zde dodnes. Jsem ženatý a mám jednoho syna. V Pirátské straně se angažuji od roku 2012. Od roku 2018 jsem zastupitelem města Havířova.

Vzdělání: Soukromá hotelová škola Havířov, Vyšší odborná škola Havířov (Hotelnictví a cestovní ruch), Pedagogická fakulta Ostravské univerzity (Sociální pedagogika, Učitelství odborných předmětů pro SŠ), Kvalifikační studium pro ředitele škol a školských zařízení.

Zaměstnání: V letech 1996-2003 číšník, kuchař v hotelech v ČR, Německu a Švýcarsku. Od roku 2003 učitel odborných gastronomických předmětů na hotelové škole v Havířově, v letech 2011-2012 také na pozici zástupce ředitele. V roce 2014 vedoucí recepce horského hotelu v Čeladné. Od roku 2015 sociální pracovník ve Spolku Portavita. Od roku 2019 sociální pracovník v Kontaktním a poradenském centru pro osoby ohrožené závislostmi.

Svůj volný čas věnuji rodině a společným výletům do přírody, aktivitám v Pirátské straně a v neposlední řadě alternativně postpunkové kapele.